O nás 

Za svou práci ručíme

V našem oboru podnikáme již téměř 30 let. 

Za kvalitu svých služeb ručíme svou vysokou odborností a mnohaletými zkušenostmi. Samozřejmou garancí je i vysoké pojištění odpovědnosti u všech námi poskytovaných služeb.

Zkušenosti jsou na naší straně

Za dobu trvání své praxe jsme získali mnoho zkušeností nejenom se samotným zpracováním účetních a mzdových dat, ale i s kontakty a jednáním s bankovními institucemi a příslušnými úřady. Spolupracujeme také s řadou renomovaných odborníků v oblasti daňového poradenství, auditorských a právních služeb. 

Od živnostníků po korporace

Poskytujeme kvalitní služby v oblasti vedení účetnictví, daní, personální agendy a zpracování mezd podnikatelským subjektům všech velikostí, od malých živnostníků až po velké společnosti.

Poradenství a controlling

Naší další významnou aktivitou je poskytování podnikového poradenství v oblasti controllingu -      stanovení KPI, tvorba finančního plánu, pravidelné vyhodnocování výkonnosti firmy

Analýzy pro správná rozhodnutí

Podnikatelé a management firem potřebují řadu informací a analýz, které jim prosté účetní výkazy neposkytují.  Zaměřujeme se proto nejenom na zpracování účetních dat, ale také na jejich rozbor a vyhodnocení pro konkrétní potřeby vedení firem. Což má za následek možnost činit kvalitnější podnikatelská a organizační rozhodnutí, vedoucí k vyšší efektivitě a ziskovosti jejich podnikatelské činnosti. 

Napište nám